BOLU MUDURNU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

RAMAZAN BAYRAMI  MESAJI

             Yardımlaşma ve dayanışmanın bir çok örneğinin yaşandığı, sevinçlerin ve hüzünlerin paylaşıldığı, insanlar arasındaki kardeşlik, dostluk bağlarının perçinlendiği, insan olma şuuruna ulaşıldığı mübarek ramazan bayramına milletçe hep beraber kavuşmanın mutluluğunu içindeyiz.

             Bayramlarımız ebeveynlerin çocuklarıyla, dedelerin torunlarıyla özlemlerinin giderildiği vuslat günleri olmanın yanında zamanın hızlı geçmesinin görülmesiyle yaşlandığımız, akrabalar ve dostlar ile birlikte güzel vakitler geçirdiğimiz, moral depoladığımız, yeniden can bulduğumuz gençleştiğimiz günlerdir. Kısacası  insan olduğumuzu hatırlayabilmek ve yaşayabilmek adına arayıp da bulamadığımız fırsat günleridir.

             Bu duygu ve düşüncelerle  islâm âleminin, milletimizin, eğitim camiamızın, tüm çalışma arkadaşlarımın, öğrenci ve velilerimizin  mübarek Ramazan Bayramlarını en kalbi dileklerimle kutlar,  bayramımızın huzur içinde geçmesini ve en iyi şekilde değerlendirebilmemizi temenni eder, saygı ve sevgilerimi sunarım.

 

                                                                                                                                                             Nail ÖZARSLAN

                                                                                                                                                      İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hukümet Konağı Kat 3 Bolu/Mudurnu - 0 374 280 15 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.