BOLU MUDURNU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRENCİ VELİ TOPLANTILARI

ÖĞRENCİ VELİ TOPLANTILARI

               İlçe Milli Eğitim Müdürü Nail ÖZARSLAN  Yazılar İlk//Ortaokulu Okul Aile Birliği toplantısına katıldı. Toplantıda okulun eksiklikleri, öğrencilerin başarısını artırma, öğrenci davranışları, öğrenci taşıması vb. konular görüşüldü.  İlçe Milli Eğitim Müdürü konuşmasında; “ öğrencilerimizin hem akademik yönden hem de insani, ahlaki ve milli manevi değerler yönlerinden gelişmelerine katkıda bulunmak, ilerlemelerini sağlamak zorundayız. Hepimizin ortak isteği  öğrencilerimizi çağın gerekleri doğrultusunda donanımlı sağlam karakterli bireyler olarak yetiştirmektir. Öğrencilerimizin başarılı olmalarını, arzu ettiğimiz davranışlar göstermelerini eğitim camiası olarak bizim isteğimizdir. Siz değerli velilerimizin de eminim ki isteğiniz bu yöndedir. Hepimiz aynı istek içindeyiz. Öyleyse birlik beraberlik içinde, okul ile iletişim halinde bu çok iyi başaracağımıza yürekten inanıyorum.” dedi.  

              Velilerin istekleri dinlendi. Gereğini yapmak üzere notlar alındı. Faydalı bir toplantı olduğu, zaman zaman bu toplantıların yapılması  gerektiği vurgulandı. 

23-02-201823-02-201823-02-201823-02-2018

 

Hukümet Konağı Kat 3 Bolu/Mudurnu - 0 374 280 15 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.