BOLU MUDURNU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mudurnu İlçe Milli Eğitim Müdürü Ergin ATMACA´nın Göreve Başlama ve Cumhuriyet Bayramı Mesajı

29 EKİM 2014 CUMHURİYET BAYRAMI 91.YIL KUTLAMA MESAJI
Mudurnu İlçe Milli Eğitim Müdürü Ergin ATMACA´nın Göreve Başlama ve Cumhuriyet Bayramı Mesajı

          Değerli Okul Yöneticileri, Kıymetli Öğretmenlerimiz, Sevgili Öğrenciler ;

 

          Bugün Cumhuriyet yönetiminin kuruluşunun 91. yıl dönümü.  Cumhuriyet Bayramınızı  en içten dileklerimle kutluyorum.

 

         "Tarih boyunca birçok devlet kuran büyük Türk Milleti, Ulu Önder Atatürk’ün önderliğinde girdiği Milli Mücadele süreci sonunda, Kurtuluş Savaşından muzaffer olarak çıkmış ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni kurmuştur.

 

        Türk milletinin tarih sahnesinde yeniden dirilişinin simgesi olan Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 91. yılında, devlet ve millet olarak, Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere armağan ettiği Cumhuriyetimizi, yine onun hedefi olan muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarma azim ve kararlılığı içerisindeyiz.

 

        Milletimizin bölünmez bütünlüğü ve ülkemizin en doğusundan, en batısına kadar halkımızın birlik ve beraberliği üzerinde kötü emelleri bulunan şer odaklarına karşı, devlet ve milletçe sergilediğimiz kararlı duruş, hedeflerimize ulaşma konusunda bizlere güç vermektedir.

 

        Cumhuriyetimizin kuruluşunun 91. yılında, bizlere bu güzel vatanımızı armağan eden başta Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizi saygı ve rahmetle anıyor, Gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.

 

Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyet Bayramını kutluyor, 23/10/2014 tarihinden itibaren başlamış olduğum Mudurnu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevinin İlçemize hayırlı olmasını diliyor, tüm Okul Yöneticileri, Öğretmenlerimiz, Öğrencilerimiz ve Velilerimize sevgi, saygı ve selamlarımı sunuyorum."

 

                                                                                                                                         Ergin ATMACA

                                                                                                                           Mudurunu İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

 

 

Hukümet Konağı Kat 3 Bolu/Mudurnu - 0 374 280 15 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.