BOLU MUDURNU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KARNE HEYECANI

KARNE HEYECANI

          İlçemiz okullarında 2017-2018 öğretim yılının sona ermesi vesilesiyle karne verme programı düzenlendi.  Düzenlenen karne verme  programına  Dumlupınar İlkokulunda Mudurnu Belediye Başkanı, Taşkesti ÇPAL’de  Taşkesti Belediye Başkanı, Cumhuriyet İlkokulunda Mudurnu Askerlik Şube Başkanı, Mudurnu ÇPAL’de İlçe Emniyet Amiri Vekili, diğer köy okullarında Jandarma komutanlıkları katıldılar.

          İlçemiz Zafer Türk İlk/Ortaokulundaki  karne dağıtım programına İlçe Kaymakamı ve İlçe Milli Eğitim Müdürü katıldılar. Düzenlenen programda öğrencilerimiz duygularını belirten şiirler okudular. Konuşmalar yaptılar. İlçe Mili Eğitim Müdürü ve İlçe kaymakamı da konuşmalar yaparak başarılı bir eğitim öğretim yılı geçirilmesinden dolayı öğretmenleri, öğrencileri ve velileri tebrik ettiler.  

         Ödül töreni bölümünde okulun birinci,  ikinci, üçüncüsüne ve TÜBİTAK projelerinde görev alan öğretmen ve öğrencilere ödüllerini İlçe kaymakamımız sayın Efecan ŞAHİN verdiler. Ayrıca öğretmen ve öğrencilerin proje çalışmalarında göstermiş oldukları gayretlerden dolayı İlçe Milli Eğitim Müdürü sayın Nail ÖZARSLAN teşekkür belgesi verdi.

         Tatilde öğrencilere zamanlarını boşa geçirmemeleri, dinlenmeleri, kitap okumaları tavsiyelerinde bulunuldu.   Tatilin hayırlı olması temennileriyle tören sona erdi.

08-06-201808-06-201808-06-201808-06-2018

       

Hukümet Konağı Kat 3 Bolu/Mudurnu - 0 374 280 15 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.