BOLU MUDURNU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Öğrenci Müdür Vekili Ceren ÖZDEMİR´in 23 Nisan Mesajı

Dumlupınar İlkokulu öğrencilerimiz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle İlçemiz müdürlüğüne 22/04/2016 tarihinde bir ziyaret gerçekleştirmişler ve ziyarette gruptan Ceren ÖZDEMİR temsili olarak İlçe Milli Eğitim Müdürü olmuş ve bayram münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınlamıştır.
 İlçe Milli Eğitim Öğrenci Müdür Vekili Ceren ÖZDEMİR´in 23 Nisan Mesajı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının bu yıl 96. Yıldönümünü kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Dünyadaki tek Çocuk Bayramı özelliğini gösteren bu günü bizlere hediye eden, geleceğin emanetçisi olan bizlere büyük değer veren sevgili Atamızı saygıyla anıyorum ve minnetlerimi sunuyorum.

Milli bayramlar bizlere guru veriyor. Bu bayramın iki farklı önemi var. 23 Nisan 1920’de milli iradenin temsil ettiği yer olan Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılmış olması ve ulusal egemenliğe kavuşmuş olmamız. Diğeri ise, bu özel günün devletimizin kurucusu Mustafa Kemal ATATÜRK tarafından, dünyanın en değerli varlıkları olan çocuklara armağan edilmesidir. Bayramın en coşkulu bir şekilde geçirilmesi için Müdürlüğümüz, öğretmen ve idarecileri ile birlikte gereken her şeyi yapmaktadır.

Bilgi kadar, bilginin hayatımıza uygulanması çok daha önemlidir. Sosyal hayatta uygulanmayan bilginin hiçbir faydası olmaz. Bireye, kendisine, anne babasına, çevresine ve ülkesine saygılı, samimi, ilkeli, dürüst insan yetiştirmek Milli Eğitimin en temel hedefidir.

Eğitim bir ulusun geleceğidir. Bugün eğitime verilen destekle çocuklarımızın daha iyi bir geleceği olacağını düşünüyorum. Tüm ulusumuzun, özelliklede geleceğimizin büyükleri olan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum.

 

                                                                                                    Ceren ÖZDEMİR

                                                                                           İlçe Milli Eğitim Öğrenci Müdür Vekili

 

 

CEREN ÖZDEMİR’İN MÜDÜR OLARAK BİZLERE VERMİŞ OLDUĞU TALİMATLAR:

1-Mudurnu’da tüm okulların Projelerini, etkinliklerini, çalışmalarını sergilemeleri ve halka tanıtması için bir eğitim fuarı açılsın.

2-Tüm okulların katılımının sağlanacağı bilgi yarışması düzenlensin.

3-Okullarımızda bahar şenlikleri düzenlensin.

22-04-201622-04-201622-04-201622-04-201622-04-201622-04-201622-04-2016

Hukümet Konağı Kat 3 Bolu/Mudurnu - 0 374 280 15 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.